Kategori: Dış Mekan Paspas Çözümleri

KK 06

Ürün Özellikleri;
   Kauçuk + Kauçuk üst yüzeyli alüminyum gövdeli paspas sistemi. Gömme tip kullanılabildiği gibi, havuz bırakılmayan yerlerde çerçeveli kullanılabilir. Kauçuk renkleri: Siyah ve gri Paspas derinliği 22 mm dir.Gömme tip uygulamalarda havuz bırakılırken dikkat edilmelidir.

 KS 07

Ürün Özellikleri;
   KS 07  =   Kauçuk + Alüminyum Sıyırıcılı üst yüzeyli alüminyum gövdeli paspas sistemi. Gömme tip kullanılabildiği gibi, havuz bırakılmayan yerlerde çerçeveli kullanılabilir. Kauçuk renkleri: Siyah ve gri Paspas derinliği 22 mm dir.Gömme tip uygulamalarda havuz bırakılırken dikkat edilmelidir.

 KF 07

Ürün Özellikleri;
   KF 07  =   Kauçuk + Fırçalı üst yüzeyli alüminyum gövdeli paspas sistemi. Gömme tip kullanılabildiği gibi , havuz bırakılmayan yerlerde çerçeveli kullanılabilir. Kauçuk renkleri: Siyah ve gri Paspas derinliği 22 mm dir.Gömme tip uygulamalarda havuz bırakılırken dikkat edilmelidir.

 

 

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Kurumsal;

Öncü Zemin Yapı olarak 1995 yılından beri inşaat ve yapı sektöründe malzeme ve uygulama alanında uzman kadrosu ile müşterilerine teknik bilgi çağdaş teknoloji, Tecrübe ile üstün müşteri hizmeti anlayışı, Kaliteli ve sağlıklı hizmet vermekteyiz. Malzemenin kalitesi kadar uygulama kaliteside önemlidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek çalışma programındakititizlik ve uygulamanın profesyonelce yapılması çok önemlidir

İletişim

markalar
© 2013 oncuzeminyapi.net - Tüm hakları saklıdır.